Uolo

چگونه مشکلات مربوط به USB OTG را برطرف کنیم

مشکل اول:

فلش درایو USB OTG تحت هیچ شرایطی به گوشی وصل نمی‌شود!

 

راه حل:

اولین چیزی که باید از آن مطمئن شوید آن است که موبایل شما USB OTG را پشتیبانی میکند یا خیر؟

مشخصات فنی موبایل خود را مطالعه کنید تا مطلع شوید که موبایل شما از این پورت پشتیبانی میکند یا فاقد پشتیبانی از آن است.

مشکل دوم:

اگر گوشی شما قدیمی است و از فناوری قدیمی OTG بهره میبرد به احتمال زیاد نمی تواند از فناوری های جدید که در اکسسورهای OTG مشاهده میشود پشتیبانی کند.
مصرف شارژ مدل قدیمی بیشتر بود در حالی‌که OTG جدید به‌شکلی طراحی شده که در پایین‌ترین حالت هم قادر به کار است. اگر قصد دارید تا یک اکسسوری USB OTG قدیمی را به دستگاهی وصل کنید که از آخرین فناوری OTG بهره می‌برد، مطمئنا با مشکل مواجه می‌شوید. زیرا این اکسسوری توان بیشتری مصرف می‌کند در حالی‌که دستگاه شما قادر به تأمین آن نیست.

راه حل:

تنها راه‌کار موجود استفاده از اکسسوری‌ها و قطعاتی است که توسط شرکت‌های معروف و شناخته شده مانند Sandisk طراحی شده‌اند. احتمال این‌که مدل‌های ارزان برای‌تان دردسر ایجاد کنند زیاد است و هیچ راهی هم برای حل این مشکل وجود ندارد. 

مشکل سوم:

نرم‌افزار دستگاه شما قادر به‌شناسایی سیستم فرمت فایل دستگاهی که به‌آن وصل کرده‌اید نیست.

راه حل:

برای حل این مشکل سعی کنید از یک فایل منیجر بهتر که از الگوی‌های کامل‌تر و پیچیده‌تر برای اتصال و خواندن دستگاه‌های OTG برخوردار است استفاده کنید. شاید یکی از بهترین گزینه‌های موجود ES File Explorer باشد. در این حالت، دسترسی ریشه، فانکشن‌های پیچیده‌تری را به‌کار می‌گیرد تا روی قطعات OTG که به گوشی وصل کرده‌اید کار کند.

اضافه کردن نظر

تکنولوژی