Uolo

دلیل محبوبیت تلگرام چیست؟

شاید برای خیلی از شما که از این مسنجر چهار و خورده ای ساله استفاده میکنید سوال باشد که چرا تلگرام دربین کاربران ایرانی دارای محبوبیت بخصوصی است. در ادامه مطلب با دلایلی شما رو قانع خواهیم کرد 🙂

دلیل اول

تلگرام از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. بله درست خوانده اید؛ امنیت تلگرام دربین دیگر شبکه های اجتماعی حاضر، خیلی از آن چیزی که شما فکر میکنید زیاد است. تمام اطلاعات کاربران بصورت رمزگذاری شده به سرورهای تلگرام ارسال میشوند تا هکرها و دیگر سازمانهای جاسوسی نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

دلیل دوم

تلگرام بسیار سریع است و هرچند وقت یکبار با آپدیتهای، کاربران خود را شگفت زده میکند. اخیراً تلگرام قابلیت مدیریت چند اکانت را به برنامه خود اضافه کرد که بسیار کاربرد دارد.

دلیل سوم

این دلیل باید قبل از علت قبلی باشد زیرا بیشتر کاربران تلگرام را توسعه دهنده تشکیل میدهد، این توسعه دهندگان از تمامی قشرها است. تلگرام متن باز است و تمام سورس کد های آن در گیتهاب موجود است، علاوه بر آن تلگرام دارای وبسروس هایی است که به توسعه دهندگان اجازه میدهد برنامه هایی متصل به تلگرام بسازند.

دلیل چهارم

وجود ربات یکی از بهترین ویژگی های این مسنجر هست که کاربران زیادی را وادار میکند تا برای راحتی انجام کارهایشان از آن استفاده کنند.

دلیل پنجم

تلگرام باعث ایجاد کسب و کارهایی پرسود است و کاربران میتوانند از آن به عنوان واسطه در خرید و فروش خود استفاده کنند بدون پرداخت مبلغی و یا مالیاتی. همانطور در میدانید در چند روز گذشته تلگرام توسط ایران فیلتر شده بود و خسارتی به این کسب و کارها وارد شد که زمان میبرد تا آن خسارت ها برای صاحبان آنها جبران شود.

دلیل ششم

قابلیت ساخت گروه، کانال، ربات، پرداخت آنلاین(که فعلاً بدلیل محدودیتهایی کاربردی برای ما ایرانیها ندارد)، مدیریت چند اکانته، مرورگر داخلی، تماشای ویدئوهای یوتیوب و دهها کاربرد دیگر را میتوان اشاره کرد که دیگر شبکه های اجتماعی از نیمی از آن بهره میبرند و تلگرام همچنان در این اَمر پیشتاز است.

اگه شما هم دلیل بهتری در این رابطه دارید برامون بنویسید.

اضافه کردن نظر

تکنولوژی