Uolo

سئو چیست؟

سئو یا SEO بر گرفته از کلمه
Search Engine Optimization میباشد که به معنی بهینه سازی است و اگر شما یک طراح وب هستید خیلی باید به آن اهمیت بدید چون اگر بخواهید وبسایت شما در رتبه گوگل و از نظر بازدید پیشرفت کنه باید اون رو درنظر بگیرید. توجه کنید که موتور های جستجو صفحات وب رو رتبه بندی میکنند نه وبسایتها رو.

اهمیت سئو در متن محتوای سایت

سعی کنید از کلمات کلیدی در محتوای خود استفاده کنید چون موتورهای جستجو بر همین اساس صفحات وبسایت شما را دسته بندی میکنند. تیتر های مطالب خود را بزرگتر از متن محتوای داخل تیتر بنویسید، کلمات کلیدی را bold کنید تا واضح تر بیانگر مطلب شما باشند، از تصاویر و ویدئو های با کیفیت استفاده کنید، حتماً از برچسب ها استفاده کنید، سعی کنید از کلماتی استفاده کنید که توسط کاربران بیشتر مورد توجه قرار میگیرد تا از نظر جستجو راحتتر کاربر بتواند صفحه وبسایت شما را پیدا کنند و کاربر را جذب محتوا کند. اگر کاربر جذب محتوای شما شود حتماً وبسایت شما را به دوستان خود معرفی میکند و این به سود شما خواهد بود.
اگر از قالب وردپرسی استفاده میکنید پیشنهاد میکنم از افزونه Yoast SEO استفاده کنید چون اون یک تحلیل گر پست است که براساس کلمه کلیدی به محتوای شما نمره میده و به شما کمک میکنه محتوای خوبی با سئو مناسبی در وبسایت خودتون قرار بدید.

اهمیت سئو در کد نویسی سایت

سعی کنید در کدنویسی سایت خود وقت بگذارید و مطالب ضاعد و بدردنخور را حدف کنید تا کدی سبک داشته باشید تا هم سرعت سایت شما جهت لود افزایش یابد هم حجم کمتری از فضای سرور خود به کدهای قالب اختصاص پیدا کند.

امیداورم این پست به شما کمک کرده باشه. اگر شما راهایی رو جهت بهینه کردن میشناسید در قسمت نظرات برامون ارسال کنید.

اضافه کردن نظر

تکنولوژی